Geoprzestrzeń pod kontrolą

Specjalizujemy się w nowoczesnych technologiach pomiarowych i organizacyjnych. Swoje usługi kierujemy do przedsiębiorstw budowlanych, projektantów i instytucji gromadzących dane przestrzenne.

Nagłówek przykładowego slajda

Tutaj znajduje się opis pod slajdem

Przycisk

Geolida w liczbach

Liczby przekazują twarde dane o doświadczeniu i skuteczności firmy. Zwiększają wiarygodność, wzbudzając większe zaufanie niż puste slogany. Warto wybrać najlepsze przykłady, które sprawią, że będziemy postrzegani, jako w pełni profesjonalna i znające się na danym temacie przedsiębiorstwo.

5456

Pomierzonych hektarów terenu

34413

Zmodernizowanych działek ewidencyjnych

115

Wytyczonych obiektów inżynierskich i mostowych

672459

Przejechanych kilometrów

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Mierzymy i opisujemy otaczającą nas przestrzeń przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii pomiarowych i zarządzania projektami.

  • Spółka powstała w 2017 roku bazując na doświadczeniach założycieli zdobywanych w największych firmach geodezyjnych w Polsce i Irlandii
  • Nasza kadra posiada uprawnienia zawodowe z dziedziny geodezji i kartografii
  • Obok wiedzy inżynieryjnej, nasza kadra posiada dyplomy ukończenia studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a także wiedzę menadżerską zdobywaną na UEK oraz WSZiB w Krakowie i Uniwersytecie w Sztokholmie

Posiadamy certyfikaty
z zakresu zarządzania
projektami (IPMA, PRINCE)

W naszych pracach wykorzystujemy sprawdzony i nowoczesny sprzęt wraz z oprogramowaniem

Jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji

Możesz się z nami zawsze kontaktować w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Służymy pomocą w zakresie stron, a także lepszego ich pozycjonowania w wynikach wyszukiwarek!

Więcej
Podanie danych osobowych oraz wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Motyw GEOLIDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedziba w Krakowie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na Pani/Pana pytania i wnioski zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby otrzymywać odpowiedzi od Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, co oznacza, że przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów Administratora. Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest komunikacja z użytkownikami strony internetowej. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na pytania i wnioski. Pani/Pana dane osobowe mogą być też przetwarzane po tym czasie, do upływu terminów przedawnienia ewentualnych roszczeń. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.